Stanowisko:
   CHRIS - INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA
   Wynagrodzenie:
   w zależności od doświadczeniazł
   Destynacja:
   Radków, Piwniczna/Muszyna, Dolomity
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2014-02-16-2014-02-08
Obowiązki: Firma CHRIS Turystyka i Rekreacja poszukuje osób, które pragną dzielić się swoją pasją i podjąć współpracę na stanowisku INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA na obozach dla dzieci i młodzieży organizowanych w Piwnicznej Zdrój i Muszynie, Radkowie (Kotlina Kłodzka) i Dolomitach Obozy odbywają się w terminie ferii mazowieckich Obowiązki: - prowadzenie szkolenia narciarskiego zgodnie z metodyką nauczania SITN - PZN - w zależności od stanowiska prowadzenie jednego ze szkoleń narciarskich: szkolenie standardowe; prowadzenie kursu na Demonstratora i/lub kursu kwalifikacyjnego na Pomocnika Instruktora i/lub kursu na Pomocnika Instruktora, szkolenie z narciarstwa klasycznego; szkolenie z narciarstwa sportowego (jazda na tyczkach) - sprawowanie opieki wychowawczej nad grupą uczestników, w tym także dyżury wieczorne - organizowanie i uczestniczenie w zajęciach uzupełniających i wieczornych zgodnie z programem obozu Wymagania: - uprawnienia instruktora/trenera narciarstwa ( SITN-PZN lub MENiS) - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń narciarskich - uprawnienia wychowawcze oraz doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - poczucie odpowiedzialności i świadomość charakteru pracy z dziećmi i młodzieżą - umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, poczucie humoru oraz chęć do dobrej zabawy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy z dziećmi Oferujemy: - profesjonalne warunki pracy na Campach i obozach CHRIS - zatrudnienie na umowę zlecenia, skipass, dojazd z Warszawy tam i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, - wysokiej jakości strój instruktorski - pracę z małymi grupami podopiecznych - możliwość nawiązania dłuższej współpracy na Zielonych Szkołach oraz Campach CHRIS - dla najlepszych perspektywę awansu i rozwoju w kolejnych sezonach współpracy z CHRIS Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.chris.com.pl Referencje mile widziane. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.chris.com.pl Serdecznie zapraszamy!

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."