Stanowisko:
   WYCHOWAWCA KOLONIJNY - INSTRUKTOR TAŃCA
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   JAROSŁAWIEC
   Wyjazd z:
   STARACHOWICE
   Termin:
   2015-07-10-2015-07-22
Obowiązki: Biuro Turystyczne FERIE - wieloletni organizator wypoczynku dzieci i młodzieży poszukuje wychowawcy kolonijnego potrafiącego zorganizować zajęcia taneczne dla dzieci. Wymagania: "czynny" nauczyciel lub osoba z ukończonym kursem wychowawcy kolonijnego,zaświadczenie o niekaralności,ważna książeczka "sanepidowska",umiejętność pracy w zespole,gotowość do wizyty w siedzibie biura w Starachowicach (rozmowa kwalifikacyjna). Oferujemy: pracę w miłej atmosferze,pobyt w atrakcyjnej miejscowości nadmorskiej (Jarosławiec),zakwaterowanie i wyżywienie w ośrodku o dobrym standardzie,ubezpieczenie NNW,pracę na umowę zlecenie,atrakcyjne wynagrodzenie,dojazd i powrót autokarem,możliwośc współpracy na wiele sezonów. WYJAZD NA KOLONIE ZE STARACHOWIC. Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: biuroferie@interia.pl do dnia 30.04.2015r.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."