Stanowisko:
   Wychowawca Kolonijny
   Wynagrodzenie:
   750zł
   Destynacja:
   Dziemiany

   Termin:
   2017-06-25-2017-08-28
Obowiązki: Ośrodek Jeździecki Pegaz zatrudni wychowawców kolonijnych na okres od 25.06 do 28.08.17r. Zapewniamy: 1) umowę zlecenie, 2) pracę z wykwalifikowanym zespołem, 3) zakwaterowanie, 4) pełne wyżywienie, 5) ubezpieczenie NNW, 6) przyjazną atmosferę oraz bardzo dobre warunki pracy. Wymagania: 1) ukończony kurs wychowawcy kolonijnego, 2) zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności, 3) pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki, 4) realizowanie programu wypoczynku, 5) umiejętność pracy w zespole, 6) książeczkę sanepidowską.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."