Stanowisko:
   Wychowawca - instruktor grupy fotograficznej
   Wynagrodzenie:
   1200zł
   Destynacja:
   Władysławowo
   Wyjazd z:
   Dzierżoniów/ Wrocław (lub dojazd własny)
   Termin:
   2017-06-24-2017-07-05
Obowiązki: Zapraszamy do aplikowania osoby w wieku od 20 lat. Zakres obowiązków: • Prowadzenie zajęć z fotografii na poziomie podstawowym - wymagana umiejętność obsługi aparatu cyfrowego i lustrzanki oraz programu do obróbki zdjęć (np. GIMP); PROSIMY O WYSZCZEGÓLNIENIE POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI FOTOGRAFICZNYCH W CV! • Sprawowanie opieki nad grupą oraz dbanie o bezpieczeństwo podopiecznych; • Włączanie się w organizowanie zajęć rekreacyjnych. Dodatkowo: • Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi; • Wymagany kurs na wychowawcę kolonijnego oraz zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie 1200 zł brutto; • Zwrot kosztów dojazdu (PKP klasa II, autokar); • Zakwaterowanie, wyżywienie podczas pobytu.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."