Stanowisko:
   Wychowawca-instruktor
   Wynagrodzenie:
   1000 nettozł
   Destynacja:
   Ślesin
   Wyjazd z:
   Wejherowo/Rzeszów/ Lublin/Warszawa/Płock
   Termin:
   2017-07-03-2017-06-16
Obowiązki: Obowiązki: Zakres obowiązków: • Dbanie o bezpieczeństwo dzieci w czasie obozu • Opieka wychowawcza nad grupą • Prowadzenie zajęć rekreacyjnych/sportowych • Prowadzenie animacji dla dzieci • Pomoc dzieciom w codziennym czynnościach, WYMAGANIA: • Zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę kolonijnego • zaświadczenie lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy z dziećmi lub książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. OFERUJEMY: • zakwaterowanie z wyżywieniem, • ubezpieczenie NNW i OC, • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze • zwrot 1/2 kosztów dojazdu • umowę o dzieło

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."