INSTRUKTOR NORDIC WALKING, TENISA ZIEMNEGO, STRZELECTWA SPORTOWEGO
   Wynagrodzenie:
   Do ustaleniazł
   Destynacja:
   Wilimy
   Wyjazd z:
   Do ustalenia
   Termin:
   2015-06-27-2015-08-30
Obowiązki: Firma Biuro Podróży FRAJDA poszukuje Instruktorów Nordic Walking, Tenisa Ziemnego, Strzelectwa Sportowego. Wymagania: Kurs Wychowawcy Kolonijnego; Wykształcenie branżowe (kwalifikacje instruktorskie z poszczególnych dyscyplin); Min. 2 letnie doświadczenie; Wiek 20 - 30 lat (mile widziani studenci lub absolwenci AWF); Znajomość branży rekreacyjno – sportowej; Wysoka kultura osobista; Dobra organizacja pracy; Umiejętność pracy przy zmiennych warunkach pogodowych; Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi sytuacjami; Samodzielność w pracy; Komunikatywność; kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę; odpowiedzialność; uczciwość.W zamian oferujemy: Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym (umowa o dzieło / zlecenie); Atrakcyjne wynagrodzenie; Możliwość rozwoju zawodowego; Pracę w przyjaznym i zgranym zespole; Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."