Stanowisko:
   CHRIS - INSTRUKTOR WĘDKARSTWA
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Cała Polska
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2015-06-26-2015-08-31
Obowiązki: Więcej na temat pracy w firmie CHRIS: www.chris.com.pl Żyjesz aktywnie? Lubisz ambitne wyzwania? A może twórczo podchodzisz do życia? Firma CHRIS poszukuje osób do prowadzenia zajęć z: Wędkarstwa Wymagania: ● doświadczenie w danej dziedzinie ● uprawnienia wychowawcze ● karta wędkarska ● wykształcenie kierunkowe/uprawnienia mile widziane ● zamiłowanie do pracy z dziećmi lub młodzieżą ● świadomość charakteru pracy z młodymi ludźmi Chcesz dzielić swoje pasje z dziećmi i młodzieżą? Chcesz poznać świetnych ludzi i nowych przyjaciół? Chcesz szkolić się i uczyć się od najlepszych? Chcesz zdobyć doświadczenie w wiarygodnej firmie, która ceni swoją kadrę? Chcesz pracować wśród lasów, jezior i gór? To praca dla Ciebie! Oferujemy: ● intensywną pracę w gronie świetnych ludzi ● zatrudnienie na umowę zlecenia i terminowe wynagrodzenie ● system szkoleń wewnętrznych ● zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie ● cenne doświadczenie ● małe grupy podopiecznych ● dbałość o nasze Talenty - promujemy awans wewnętrzny ● współpracę na campach, obozach, zielonych szkołach – latem, zimą, jesienią i wiosną Dołącz do nas! Masz pytania? Zadzwoń: 22 737 05 00 Aplikuj przez formularz rekrutacyjny na www.chris.com.pl zakładka „dla kadry CHRIS Turystyka i Rekreacja ul. Kilińskiego 8, 05-500 Piaseczno tel. (22) 737 05 00, e-mail: rekrutacja@chris.com.pl

Szukam pracy

Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."
Wiktoria Woch szuka pracy.
"Skończyłam licencjat na Akademii Wychowania Fizy..."
Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."