Stanowisko:
   WYCHOWAWCA KOLONIJNY - INSTRUKTOR FITNESS
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   BUŁGARIA, HISZPANIA, WŁOCHY, CHORWACJA, GRECJA
   Wyjazd z:
   cała Polska
   Termin:
   2015-06-27-2015-09-01
Obowiązki: Organizator turystyki młodzieżowej STEJA TRAVEL poszukuje chętne, kreatywne, dyspozycyjne osoby z doświadczeniem na stanowisko wychowawcy kolonijnego z uprawnieniami fitness / tańca / animatora sportowego. Obowiązki: opieka nad grupą (14-19 lat), realizacja programu wypoczynku, prowadzenie zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym, opieka nad młodzieżą podczas przejazdu, wykonywanie poleceń kierownika obozu. Dyspozycyjność w sezonie wakacyjnym lipiec/sierpień. Wymagania: ukończony kurs wychowawcy lub inne stosowne zaświadczenie, oświadczenie o niekaralności, dodatkowe uprawnienia (instruktor fitness, tańca, animator sportu). Oferujemy przejazd, zakwaterowanie w atrakcyjnych europejskich miejscowosciach turystycznych, wyżywienie, wynagrodzenie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV do biura.

Szukam pracy

Aleksandra Kliszewska szuka pracy.
"Nauczyciel wychowania fizycznego w szkole ponadpod..."
Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."