Stanowisko:
   Fotoreporter/Paparazzo na Campie
   Wynagrodzenie:
   1400-1500 brutto (umowa o dzieło)zł
   Camp Radków (góry Stołowe), Camp Serwy (Puszcza Augustowska)
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2017-08-06-2017-08-19
Obowiązki: Szukamy sprawnego fotografa z własnym sprzętem (lustrzanka cyfrowa) do pracy jako nasz Campowy Fotoreporter/Paparazzo. Praca polega na przygotowywaniu codziennych fotorelacji z zajęć odbywających się na Campie. Praca z dziećmi i młodzieżą, duża różnorodność zajęć sportowych i artystycznych (dużo ciekawych tematów fotograficznych). Camp jest ośrodkiem zamkniętym więc są na nim tylko nasi uczestnicy i nasza kadra. Na obu Campach na które obecnie szukamy Fotografa będziesz pracować w zespole z drugim Paparazzo. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie. Kontakt: marcin.purchala@chris.com.pl tel 503-965-654, (mile widziany link do portfolio lub kilka zdjęć)

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."