Stanowisko:
   Ratownik WOPR + Wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Pisz, Mazury

   Termin:
   2015-06-28-2015-08-22
Obowiązki: Ośrodek Żeglarstwa i Turystyki Wodnej Camp Pisz, położony na obrzeżach miasta Pisz poszukuje wychowawcy, ratownika w jednej osobie na obóz windsurfingowy, IV turnusy tj. od 28.06 do 22.08, wiek uczestników 12-18 lat. Wymagania: ukończony kurs wychowawcy, ratownik WOPR, doświadczenie pracy z dziećmi, dyspozycyjność przez cały okres trwania turnusu, umiejętność pływania małą łódką z silnikiem do 8 KM. Mile widziane: podstawowa umiejętność pływania na desce- niekoniecznie potwierdzone uprawieniami instruktora, stopień sternika motorowodnego, inne kursy. Oferujemy: umowa zlecenie, wyżywienie, zakwaterowanie, praca w młodym zespole.

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."