Stanowisko:
   Wychowawca
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Polskie morze- Dąbki
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2017-07-29-2017-08-11
Obowiązki: Ruszyła akcja Letnie Obozy Parafiadowe 2017. Stowarzyszenie Parafiada zaprasza do współpracy nauczycieli oraz osoby z doświadczeniem pedagogicznym. KIM JESTEŚMY? STOWARZYSZENIE PARAFIADA im. św. Józefa Kalasancjusza utworzone w 1992 roku realizuje swoje cele i zadania według duchowości kalasantyńskiej. Stowarzyszenie posiada prawa autorskie do programu pn. Parafiada, który łączy w nowatorski sposób edukację formalną i nieformalną. Wieloletnia działalność Stowarzyszenia Parafiada zyskała szerokie uznanie i zaproszenie do współpracy przez centralne władze państwowe i samorządowe w Polsce i poza granicami. GDZIE ORGANIZUJEMY KOLONIE? Tegoroczne Letnie obozy Parafiadowe organizujemy nad morzem w Dąbkach, Sianożętach oraz Jarosławcu. W JAKICH TERMINACH? Turnus profilaktyczno-terapeutyczny „Wybieram Zdrowie” CO OFERUJEMY? Pracę w uznanej międzynarodowej organizacji pozarządowej. • pewne wynagrodzenie • dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie • materiały do realizacji programu • szkolenie tematyczne kadry w Warszawie • ubezpieczenie OC • bogate i unikalne doświadczenie JAK APLIKOWAĆ? • prześlij do nas swoje cv • opisz w nim swoje doświadczenie w pracy na koloniach lub półkoloniach, napisz jakie były twoje obowiązki, jakie zajęcia prowadziłaś/eś • pamiętaj, aby podjąć się pracy na kolonii musisz posiadać zaświadczenie o ukończeniu kursu na kierownika/wychowawcę, zaświadczenie o niekaralności. Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: albert.kosinski@parafiada.pl Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wybranym kandydatom/kandydatkom. Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101., poz. 926. ze zmianami)

Szukam pracy

Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."