Stanowisko:
   Wychowawca i sternik na obozie żeglarskim
   Wynagrodzenie:
   1300-1700zł
   Destynacja:
   Pisz
   Wyjazd z:
   Warszawa, Gdańsk, Olsztyn
   Termin:
   2017-08-06-2017-08-19
Obowiązki: Firma Camp Pisz szuka Wychowawcy- z uprawieniami min. Żeglarza Jachtowego na Obóz Żeglarski w Piszu, na turnus: od 06.08 do 19.08. Zakres obowiązków: szkolenie uczestników na żeglarza jachtowego- praktyka i teoria, opieka wychowawcza nad uczestnikami, prowadzenie animacji, gier i zabaw, dbanie o bezpieczeństwo uczestników. Wymagania: kurs wychowawcy, uprawienia min. żeglarza jacht., oświadczenie o niekaralności. Oferujemy: 1300-1700 zł za turnus, umowa zlecenie, wyżywienie, nocleg.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."