Stanowisko:
   Instruktor/ka snowboardu
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Austria, Włochy
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2018-01-12-2018-01-28
Obowiązki: Poszukujemy instruktorów-wychowawców do prowadzenia zajęć ze snowboardu w terminie ferii mazowieckich: 12.01 - 28.01.2018r. podział na dwa turnusy: 12.01 - 21.01.2018r. oraz 19.01 - 28.01.2018r. Wymagania: instruktor snowboardu | ukończony kurs wychowawcy | zaświadczenie o niekaralności | Dobra organizacja pracy | Umiejętność pracy przy zmiennych warunkach pogodowych | Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi sytuacjami. | Samodzielność w pracy | Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, uczciwość W zamian oferujemy: Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym - umowa o dzieło / zlecenie | Atrakcyjne wynagrodzenie | Możliwość rozwoju zawodowego | Pracę w przyjaznym i zgranym zespole | Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)" Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli oraz zdjęcia nie będą rozpatrywane

Szukam pracy

Martyna Wandzińska szuka pracy.
"Tegoroczna maturzystka na profilu humanistycznym, ..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."