Austria: Instruktor narciarstwa / animator (autyzm, Zespól Downa)
   Wynagrodzenie:
   atrakcyjne, do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Zell am See-Kaprun, Austria

   Termin:
   2017-12-20-2018-04-07
Obowiązki: Skiing4all jest jedyną organizacją na świecie, która oferuje zajęcia narciarskie wyłącznie dla dzieci i dorosłych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (w szczególności z autyzmem i Zespołem Downa). Od 2009 roku w przepięknej miejscowości Zell am See-Kaprun prowadzimy indywidualne zajęcia z tymi osobami i ich rodzinami. Poszukujemy instruktora narciarstwa / animatora na sezon 2017/18. Typowe godziny pracy: od niedzieli do czwartku od 9.30 do 15.30. Nowy członek zespołu będzie głównie uczył rodzeństwo naszych podopiecznych bez specjalnych potrzeb edukacyjnych, zwykle jedno lub dwójkę dzieci jednocześnie. Po szkoleniu i zdobyciu doświadczenia, będzie istniała możliwość asystowania w uczeniu lub samodzielnego uczenia osób z lekką niepełnosprawnością intelektualną. Instruktor / animator będzie również asystował w prowadzeniu zajęć poza stokiem z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i ich rodzeństwem (w ramach typowych godzin pracy: niedziela - czwartek 09.30 - 15.30). Typowe zajęcia: sanki, rakiety śnieżne, zimowe place zabaw, hipoterapia (umiejętność jazdy konnej nie jest wymagana), a także gry i zabawy w naszym ośrodku przy stoku. Na jednego opiekuna przypada maksymalnie dwoje dzieci. Oferujemy: Pracę w małym profesjonalnym zespole złożonym z doświadczonych instruktorów, psychologów i terapeutów Szkolenie pod okiem profesjonalnej kadry Niepowtarzalne doświadczenie pracy, które wzbogaci Twoje CV Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia Pełne ubezpieczenie Możliwość płatnych nadgodzin (w tym baby-sitting, zajęcia na basenie, itp.) Na okres zatrudnienia zapewniamy: - Firmową kurtkę - Sprzęt (narty, buty, kijki) - Skipass Wymagania: Aktualne uprawnienia instruktora narciarstwa Doświadczenie w pracy z dziećmi (ze specjalnymi potrzebami będzie dodatkowym atutem) Dobra znajomość języka angielskiego Prawo jazdy kategorii B mile widziane Sympatyczne usposobienie i bardzo dobry kontakt z dziećmi Odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność w pracy Cierpliwość Elastyczność i bezkonfliktowość Wysoka kultura osobista Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i skanem uprawnień. Mile widziane również zdjęcie lub film na nartach oraz referencje – jeżeli posiadasz. Kontakt: Anna Wegner: anna@skiing4all.com Zapraszamy na naszą stronę: http://www.skiing4all.com

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."