Stanowisko:
   Wychowawca - instruktor narciarstwa
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Austria
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2018-01-12-2018-01-21
Obowiązki: Obowiązki: Obowiązki: Poszukujemy instruktorów-wychowawców do prowadzenia zajęć z narciarstwa w terminie ferii mazowieckich: 1.) 12.01 - 21.01.2018r.; 2.) 19.01. - 28.01.2018r. 3.) 12.01. - 28.01.2018r. Wymagania: instruktor narciarstwa | ukończony kurs wychowawcy | zaświadczenie o niekaralności | Dobra organizacja pracy |Wiek: 21 - 35 lat | Umiejętność pracy przy zmiennych warunkach pogodowych | Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz nieprzewidzianymi sytuacjami. | Samodzielność w pracy | Komunikatywność, kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedzialność, uczciwość W zamian oferujemy: Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym - umowa o dzieło / zlecenie | Atrakcyjne wynagrodzenie | Możliwość rozwoju zawodowego | Pracę w przyjaznym i zgranym zespole | Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@frajda-sport.com.pl W CV prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)" Jednocześnie informujemy, że aplikacje bez powyższej klauzuli oraz zdjęcia nie będą rozpatrywane

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."