Stanowisko:
   Instruktor Narciarstwa lub Snowboardu - Wychowawca
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Dolomity, Zieleniec, Wierchomla
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2018-01-14-2018-01-26
Obowiązki: Obowiązki: CHRIS Turystyka i Rekreacja***** Jesteśmy największą polską firmą organizującą Campy i obozy dla dzieci i młodzieży, zatrudniającą ponad 1000 instruktorów i wychowawców rocznie.****** W sezonie zima 2018 poszukujemy uśmiechniętych, otwartych, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą: Instruktorów narciarstwa-wychowawców (PZN, RR) oraz Instruktorów snowboardu-wychowawców (SITS, RR).******* Oferujemy:pracę w czasie ferii mazowieckich, dolnośląskich, zachodniopomorskich oraz opolskich (14.01-26.01.2018;lokalizacje: Zieleniec, Wierchomla, Dolomity; możliwość prowadzenia zajęć na każdym poziomie zaawansowania;zakwaterowanie,pełne wyżywienie,opiekę medyczną i skipass;transport z i do Warszaw;wsparcie metodyczne na stoku – KWN i KWS;umowę zlecenia, ubezpieczenie NNW;jasne zasady i bardzo dobrą organizację pracy;szkolenie przedsezonowe dla zatrudnionych instruktorów(5-7.01.18 Muszyna);możliwość kontynuowania współpracy na obozach i Campach CHRIS ***********DOŁĄCZ DO NAS! Więcej na temat pracy w firmie CHRIS: www.chris.com.pl*****Masz pytania? Zadzwoń: 22 737 05 00 lub napisz na rekrutacja@chris.com.pl ***********Aplikuj przez formularz rekrutacyjny na: www.chris.com.pl/dla-kadry/aplikuj/

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."