Stanowisko:
   wychowawca
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Rogowiec k/Bełchatowa
   Wyjazd z:
   Warszawy, Konina.,
   Termin:
   2015-07-10-2015-07-20
Obowiązki: Biuro Usług Turystycznych BUT (KochamyKolonie.pl) zatrudni wychowawcę na kolonii w Rogowcu w terminie 10.07-20.07.2015 Zakres obowiązków: - realizacja zajęć zawartych w ofercie katalogowej programu „Adrenalina Team” - sprawowanie opieki nad uczestnikami w zakresie higieny, zdrowia wyżywienia oraz innych czynności opiekuńczych Wymagania: - znajomość podstawowych technik survivalu - zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę - zaświadczenie o niekaralności Oferujemy: - wynagrodzenie - zakwaterowanie i wyżywienie - dojazd na miejsce obozu - ubezpieczenie NNW - ubezpieczenie OC - referencje - możliwość nawiązani stałej współpracy

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."