Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Jarosławiec
   Wyjazd z:
   Wrocław
   Termin:
   2015-07-21-2015-08-03
Obowiązki: Wyjazd z 40 dzieci z Wrocławia do Jarosławca dnia 21.07.15 r. do 03.08.15 r. Zakres obowiązków: • sprawowanie opieki nad uczestnikami kolonii oraz prowadzenie zajęć zgodnie z programem kolonii Wymagania: • zaświadczenie o ukończeniu kursu dla wychowawców kolonijnych • doświadczenie, odpowiedzialność, kreatywność i świadomość charakteru pracy z dziećmi • aktualne zaświadczenie o niekaralności • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: • zdobycie cennego doświadczenia na przyszłość • zatrudnienie z jasno określonymi warunkami współpracy • zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd oraz ubezpieczenie NNW Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres: iskierka.wroc@gmail.com, lub osobiście: Wrocław, Pl. św. Macieja 5 I piętro. Telefon: 71 322 41 14 do dnia 16.07.2015r.

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."