Stanowisko:
   wychowawca animator
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Rekowo, zachodniopomorskie

   Termin:
   2018-06-24-2018-07-07
Obowiązki: Ciekawa, kreatywna praca z młodzieżą w wieku 11-16 lat w pięknej okolicy na pomorzu środkowym na 2 turnusach w okresie 23.06 - 7.07. z możliwością udziału w kolejnych turnusach. Oferujemy: - zakwaterowanie - wyżywienie do wyboru wegetariańskie lub mięsne - wolne od soboty po południu do niedzieli wieczorem - 8-godzinny dzień pracy przez 5 dni tygodnia a w sobotę krócej - wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności od 2000-3000 za miesiąc - Szukamy osób które: - są twórcze, potrafią organizować ciekawe zajęcia - mile widziana ale niekonieczna jest umiejętność gry na gitarze lub innym instrumencie - mile widziane ale niekonieczny jest staż w skautingu lub harcerstwie - są wolne od nałogów - mają dobry kontakt z nastolatkami - mają pogodne usposobienie - mile widziane ale niekonieczne jest zainteresowanie końmi Grupa dzieci to 16 osób, którymi zajmuje się 3 opiekunów w systemie zmianowym. Zapraszamy do kontaktu :)

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."