Stanowisko:
   CHRIS - Instruktor narciarstwa (wychowawca)
   Wynagrodzenie:
   zależne od kwalifikacjizł
   Destynacja:
   Dolomity / Muszyna / Radków
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2016-01-31-2016-02-12
Obowiązki: Firma CHRIS poszukuje osób do prowadzenia zajęć z zakresu: Narciarstwa Obozy odbywają się w terminie ferii mazowieckich 31.1-12.2.2015 Wymagania: • Uprawnienia instruktora/trenera narciarstwa oraz doświadczenie w prowadzeniu szkolenia • uprawnienia wychowawcze • zamiłowanie do pracy z dziećmi lub młodzieżą • świadomość charakteru pracy z młodymi ludźmi Chcesz dzielić swoje pasje z dziećmi i młodzieżą? Chcesz poznać świetnych ludzi i nowych przyjaciół? Chcesz szkolić się i uczyć się od najlepszych? Chcesz zdobyć doświadczenie w wiarygodnej firmie, która ceni swoją kadrę? Chcesz pracować wśród lasów, jezior i gór? TO PRACA DLA CIEBIE! Oferujemy: • intensywną pracę w gronie świetnych ludzi • zatrudnienie na umowę zlecenia i terminowe wynagrodzenie • system szkoleń wewnętrznych • zakwaterowanie, wyżywienie, skipass, dojazd, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie • cenne doświadczenie • małe grupy podopiecznych • dbałość o nasze Talenty - promujemy awans wewnętrzny • współpracę na Campach, obozach, zielonych szkołach – latem, zimą, jesienią i wiosną DOŁĄCZ DO NAS! Więcej na temat pracy w firmie CHRIS: www.chris.com.pl Masz pytania? Zadzwoń: 22 737 05 00 lub napisz na rekrutacja@chris.com.pl Aplikuj przez formularz rekrutacyjny na: www.chris.com.pl/dla-kadry/aplikuj/ CHRIS Turystyka i Rekreacja ul. Kilińskiego 8, 05-500 Piaseczno Więcej na temat pracy w firmie CHRIS: www.chris.com.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.