Stanowisko:
   WYCHOWAWCA - INSTRUKTOR CERAMIKI
   Wynagrodzenie:
   ATRAKCYJNEzł
   Destynacja:
   WARSZAWA

   Termin:
   2016-06-27-2016-08-26
Obowiązki: PLANETA WARSZAWA - organizator półkolonii letnich w Warszawie poszukuje instruktora ceramiki, który poprowadzi program półkolonii dla dzieci w wieku 6-8 lat lub 9-12 lat. Poszukujemy osób lubiących pracę z dziećmi, zaangażowanych, kreatywnych, odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych, z uprawnieniami do pełnienia funkcji wychowawcy. Oferujemy pracę w trybie 5-dniowym ( od poniedziałku do piątku) z możliwością pracy przez cały okres wakacji letnich. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres kontakt@planetawarszawa.pl. Uprzejmie informujemy

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.