Stanowisko:
   Wychowawca półkolonii
   Wynagrodzenie:
   1000 / tydzień na rękęzł
   Destynacja:
   Dobrzeń Wielki (15 km od Opola)
   Wyjazd z:
   n/d
   Termin:
   2022-08-22-2022-08-26
Obowiązki: MILE WIDZIANE OSOBY WŁADAJĄCE JĘZYKIEM UKRAIŃSKIM I POLSKIM (MIN. KOMUNIKATYWNIE)! Firma BPR Consulting, realizująca projekty unijne na terenie całego kraju, zatrudni wychowawców na półkolonie dla dzieci - Uchodźców z Ukrainy. Dzieci w wieku szkolnym (od 7 do 18 roku życia). Miejsce realizacji: Dobrzeń Wielki (okolice Opola) Termin: 22.08.2022 - 26.08.2022 (1 tydzień) Godziny półkolonii: 8.00-16.00 Stawka: 1000 / tydzień (turnus) Dojazd i ewentualny nocleg WE WŁASNYM ZAKRESIE. Zapewniamy obiady. Wymagania: - kurs wychowawcy kolonijnego LUB przygotowanie pedagogiczne - PESEL (również osoby z UA) - wypis z KRK o niekaralności (nie dotyczy czynnych zawodowo nauczycieli) Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres barbara.janiszta@bprconsulting.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 730 860 707.

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."