Stanowisko:
   Instruktor modelarstwa – wychowawca (Modele RC)
   Wynagrodzenie:
   od 1300 nettozł
   Destynacja:
   warmińsko-mazurskie
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2024-01-21-2024-01-27
Obowiązki: Interesujesz się modelami RC? Znasz podstawowe techniki konstruktorskie? Potrafisz skonstruować i zaprogramować pojazd zdalnie sterowany? Jeśli tak ta praca jest dla Ciebie! *** 21.01 – 27.01.2024 (drugi tydzień zimowych ferii mazowieckich) *** Zapewniamy: Wynagrodzenie: od 1300 zł netto (w zależności od posiadanych uprawnień, doświadczenia), zakwaterowanie, wyżywienie, dojazd z Warszawy (tam zaczynamy i kończymy pracę), ubezpieczenie NNW, umowę, opiekę medyczną, dobrze zorganizowany czas, sprawdzone procedury i materiały do zajęć *** aplikuj i dołącz Cv: https://www.chris.com.pl/kadra/ *** masz pytania? zadzwoń: (22) 737 05 00wew. 4 ; napisz: rekrutacja@chris.com.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.