Stanowisko:
   Kierownik kolonii
   Wynagrodzenie:
   2200-2500 /turnuszł
   Destynacja:
   nad morzem
   Wyjazd z:
   różne miasta w Polsce, do uzgodnienia
   Termin:
   2024-07-25-2024-08-16
Obowiązki: Renomowany organizator wyjazdów dla dzieci i młodzieży Kogis zatrudni kierownika na obozy w sezonie letnim 2024.  Wymagania:  - zaświadczenie o niekaralności  - kurs kierownika  - wykształcenie średnie lub wyższe  - co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy dydaktyczno-wychowawczej lub opiekuńczo-wychowawczej  - zaświadczenie od lekarza o zdolności do pracy Praca w terminie: 25.07-05.08.2024 i/lub 6-16.08.2024 Umowa: zlecenie

Szukam pracy

Zuzanna Kapłon szuka pracy.
"Hejka. Mam doświadczenie jako animatorka od 5 lat..."
Zuzanna Wróblewska szuka pracy.
"Hej. Jestem studentką pierwszego roku prawa. Posi..."
Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem studentką V roku psychologii. Miał..."