Stanowisko:
   instruktor narciarstwa / instruktor snowboardu
   Wynagrodzenie:
   indywidualniezł
   Destynacja:
   Podhale oraz Kaszuby
   Wyjazd z:
   Cała Polska
   Termin:
   2015-01-18-2015-02-28
Obowiązki: Firma Poszukiwacze Przygód (www.poszukiwaczeprzygod.pl) z Gdańska poszukuje instruktorów narciarstwa i snowboardu do pracy na obozach zimowych organizowanych w sezonie ZIMA 2015 w Tatrach oraz na Kaszubach. Jesteśmy organizatorami aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży od ponad 12 lat. Przeprowadzamy obozy tematyczne (m.in. obozy artystyczne, fabularne, sportowe) w różnych miejscach Polski. Jeśli potrafisz pracować z dziećmi i młodzieżą, masz uprawnienia instruktorskie oraz ukończony kurs wychowawcy kolonijnego i chcesz spędzić zimę wraz z prawdziwymi pasjonatami - wyślij swoje CV i krótki list motywacyjny w treści maila na adres: rekrutacja@poszukiwaczeprzygod.pl. Oferujemy atrakcyjne warunki: motywacyjny system wynagradzania, zakwaterowanie w pensjonacie o wysokim standardzie, pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie) i przyjazną atmosferę. Poszukujemy instruktorów dyspozycyjnych w poniższych terminach: Termin 1 :: 18/01/2015 - 24/01/2015 Termin 2 :: 25/01/2015 - 31/02/2015 Termin 3 :: 01/02/2015 - 07/02/2015 Termin 4 :: 08/02/2015 - 14/02/2015 Termin 5 :: 15/02/2015 - 21/02/2015 Termin 6 :: 22/02/2015 - 28/02/2015 Programy naszych zimowisk (24 obozy tematyczne!) dostępne są na stronie internetowej: (www.poszukiwaczeprzygod.pl) Szczegóły prześlemy wybranym osobom drogą mailową lub skontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."