Stanowisko:
   Wychowawca kolonijny
   Wynagrodzenie:
   indywidualniezł
   Destynacja:
   Zakopane
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2015-01-17-2015-01-24
Obowiązki: Wymagania obligatoryjne:ukończony kurs wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży lub zaświadczenie ze szkoły o czynnym wykonywaniu zawodu nauczyciela (zgodnie z Rozporządzeniem MEN), zaświadczenie o niekaralności lub oświadczenie (w przypadku osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę w instytucjach gdzie taki dokument jest wymagany), ważne badania lekarskie, umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą, zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności i świadomość charakteru pracy z dziećmi i młodzieżą, umiejętność pracy w zespole. Mile widziane:dodatkowe uprawnienia: kursy zajęć animacyjnych, tanecznych, sportowych itp., doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, pomysłowość/kreatywność, samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów, entuzjazm, poczucie humoru. Zakres obowiązków wychowawcy zgodny z Rozporządzeniem MEN znajduje się na stronie: www.obozy.parafiada.pl/Obozowy Team/Dołącz do zespołu. Oferujemy:przyjazną atmosferę, nawiązanie ciekawych znajomości,zatrudnienie na umowę zlecenia,terminowe wynagrodzenie, zakwaterowanie, wyżywienie (4 posiłki), dojazd, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, współpracę na obozach letnich i zimowych (naszym celem jest stworzenie teamu obozowego, dla którego ważne jest wychowanie i edukacji młodego pokolenia).

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."