Stanowisko:
   KIEROWNIK OBOZU
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   cała polska
   Wyjazd z:
   Cała polska
   Termin:
   2015-06-30-2015-08-05
Obowiązki: Poszukujemy wykwalifikowanych osób na stanowisko kierownika turnusu podczas naszy obozów tenisowych ktore sa organizowane dla dzieci i mlodziezy! Prosimy o wysylanie CV wraz z uwzglednieniem stawki za 10 dniowy turnus. Gwarantujemy prace w mlodym, energicznym i ambitnym zespole, zakwaterowanie w osrodkach o najwyzszej jakosci, zwrot ksoztow za podroz do osrodkow! Mozliwosc rozowju i szybkiego awansu w momencie podpisania umowy na kilka sezonow! Kontakt: biuro@adasko-team.pl lub q8adam@gmail.com www.adasko-team.pl

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."