Stanowisko:
   wychowawca, kierownik, pilot
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Bułgaria, Włochy, Grecja, Bośnia

   Termin:
   2015-06-01-2015-08-31
Obowiązki: BIURO TURYSTYKI MŁODZIEŻOWEJ " JUVENTUR " w Tarnobrzegu ZATRUDNI w okresie Wakacji 2015 : - wychowawców - wychowawców z uprawnieniami ratowników - wychowawców z uprawnieniami pilotów - pilotów na wahadła /Włochy, Grecja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina/ Wymagania wobec Kandydatów: - w przypadku wychowawców : ukończony kurs wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży lub zaświadczenie ze szkoły o czynnym wykonywaniu zawodu nauczyciela - w przypadku pilotów: uprawienia pilota wycieczek (legitymacja i ważny identyfikator) oraz znajomość jednego z języków obcych - dyspozycyjność - chęć do pracy i umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie aplikacji w terminie do dnia 30.04.2015 na adres: załączając CV wraz z podaniem okresu dyspozycyjności w przedziale Lipiec-sierpień. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami). Dane osobowe podane w zgłoszeniach będą przetwarzane przez BTM "JUVENTUR" w Tarnobrzegu ul.Sokola 3b na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szukam pracy

Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."
Barbara Bród szuka pracy.
"wychowawca w Placówce opiekunczo -wychowawczej,p..."