Wychowawca kolonijny , instruktor tańca,instruktor zajęć sportowych
   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Jarosławiec,Ustronie Morskie
   Starachowice,Skarżysko,Radom,Końskie, Piotrków,Łodź,okolice Warszawy
   Termin:
   2015-07-10-2015-08-17
Obowiązki: Biuro Turystyczne FERIE zatrudni wychowawcę kolonijnego potrafiącego zorganizować zajęcia taneczne dla dzieci podczas turnusu.Poszukujemy osoby odpowiedzialnej,pomysłowej, potrafiącej odpowiednio zorganizować czas i zajęcia grupie podopiecznych. Wymagania:"czynny" nauczyciel lub osoba z ukończonym kursem wychowawców , zaświadczenie o niekaralności,aktualna książeczka sanepidowska,mile widziane doświadczenie na stanowisku wychowawcy. Poszukujemy także wychowawcy -osoby potrafiącej zorganizować zajęcia sportowe podczas turnusu. Mile widziani nauczyciele W-F lub absolwenci AWF. Oferujemy: Pracę w atrakcyjnych miejscowościach nadmorskich (Jarosławiec , Ustronie Morskie). Pobyt w sprawdzonych ośrodkach wypoczynkowych,ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE,współpracę ze sprawdzonym organizatorem (organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży zajmujemy się od 2004r.), możliwość współpracy na wiele sezonów . Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: biuroferie@interia.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Szukam pracy

Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."
Barbara Bród szuka pracy.
"wychowawca w Placówce opiekunczo -wychowawczej,p..."