Stanowisko:
   instruktor narciarstwa/opiekun grupy
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Livigno

   Termin:
   2015-04-11-2015-04-24
Obowiązki: Poszukujemy opiekuna grupy na wyjazd do Livigno w terminach: 1 grupa: 11-17.04.2015 2 grupa: 18-24.04.2015 Wymagania: -posiadanie uprawnień instruktora narciarstwa WARUNEK KONIECZNY -mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym -dyspozycyjność w podanym terminie -odpowiedzialność i zaangażowanie -doświadczenie w pracy w turystyce -dodatkowe kursy i uprawnienia zw. z koordynowaniem grup wycieczkowych (np. animator) Zakres obowiązków: - opieka nad grupą podczas wyjazdu - asystowanie przed wylotem na lotnisku oraz w transferach do/z hotelu. - udzielanie informacji organizacyjnych uczestnikom wyjazdu - współuczestniczenie i koordynacja atrakcji na miejscu - prowadzenie zajęć na stoku Oferujemy: - pełen pakiet logistyczny (przelot, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie) po stronie Organizatora

Szukam pracy

Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."
Monika Czapiewska szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem.Wieloletnie doświadcz..."
Barbara Bród szuka pracy.
"wychowawca w Placówce opiekunczo -wychowawczej,p..."