Stanowisko:
   wychowawca kolonijny Augustów
   Wynagrodzenie:
   zł
   Destynacja:
   Augustów
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2015-06-27-2015-07-10
Obowiązki: Zatrudnimy Wychowawcę kolonijnego na kameralnej kolonii z j. angielskim dla dzieci w wieku 6-14 lat w terminie 27.06.-10.07.2015r w Augustowie (wyjazd z Warszawy). Poszukujemy Osób młodych, energicznych i pełnych zdrowego rozsądku. Wymagania: - pełna dyspozycyjność w terminie kolonii; - zaświadczenie o kursie na wychowawcę lub inne uprawnienia; - książeczka sanepidu; - zaświadczenie o niekaralności. Oferujemy pracę w fajnym zespole i przyjaznej atmosferze. Uwaga! Spotkanie rekrutacyjne i spotkania przedwyjazdowe odbywają się w Warszawie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

Szukam pracy

Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.
"Posiadam kilkuletnie doświadczenie w sprawowaniu ..."
Anna szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem. Wieloletnie doświadc..."