Stanowisko:
   RATOWNIK WOPR
   Wynagrodzenie:
   DO UZGODNIENIAzł
   Destynacja:
   JAROSŁAWIEC
   Wyjazd z:
   CALA POLSKA
   Termin:
   2015-06-01-2015-08-31
Obowiązki: Ratownik WOPR Opis stanowiska pracy Towarzystwo „Nasze Szwederowo” z Bydgoszczy– jeden z największych organizatorów kolonii w Polsce aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: Ratownika WOPR Wymagania: • uprawnienia do pełnienia funkcji Ratownika WOPR potwierdzone stosownymi zaświadczeniami-uprawnieniami, • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + SKAN ZAŚWIADCZENIA-UPRAWNIEŃ (w tytule wpisując: RATOWNIK Aplikacje zawierającą CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień prosimy kierować na adres: tns.wychowawcy@wp.pl

Szukam pracy

Mateusz Staniszewski szuka pracy.
"Od 2015 do 2023 roku animator/wychowawca grup na c..."
Benek szuka pracy.
"Czynny nauczyciel szkoły podstawowej. Pracowałem..."
Monika Aleksandra Dąbrowska szuka pracy.