Stanowisko:
   instruktor narciarstwa+wychowawca
   Wynagrodzenie:
   1000 bruttozł
   Destynacja:
   Zakopane, Kościelisko
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2014-01-18-2014-01-25
Obowiązki: Biuro podróży Rego-Bis z Katowic poszukuje instruktora narciarskiego z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego na zimowisko w Zakopanem (Kościelisko), w terminie 18-25.01.2014. Zimowisko dla dzieci w wieku 7-13 lat, wyjazd z Katowic w godzinach porannych. Wymagania: -uprawnienia instruktora narciarstwa oraz wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży (uprawnienia potwierdzone dyplomem) - doświadczenie na powyższym stanowisku min. 1 rok - osoba kreatywna, wesoła i odpowiedzialna - wiek min. 22 lata Prosimy, aby osoby nie spełniające powyższych wymagań, nie przesyłały aplikacji. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na robert@rego-bis.pl z dopiskiem INSTRUKTOR-ZAKOPANE

Szukam pracy

Paulina Szlachtowicz szuka pracy.
"Witam, jestem otwartą, kreatywną i odpowiedzial..."
MAGDALENA OHMAŃSKA szuka pracy.
"TRENET BOKSU INSTRUKTORKA PŁYWANIA Ogromne do..."
Malwina Sala szuka pracy.
"Jestem czynnym nauczycielem matematyki, ale z pasj..."