Oferty pracy

Wypełnij formularz jeśli poszukujesz wychowawcy lub kierownika na kolonie

Dodaj ofertę pracy »

Przeglądaj oferty

Kierownik Placówki Wypoczynku podczas wakacji 2018r.

   Data dodania:
   2018-02-22 15:04:44
   Wynagrodzenie:
   do ustalenia/wg doświadczeniazł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-06-22-2018-08-31
Obowiązki: Praca w sezonie letnim podczas wakacji na koloniach i obozach organizowanych przez Poltur. Sprawowanie funkcji Kierownika Placówki. Organizacja, nadzór, zarządzanie kadrą i realizacja pobytów dzieci i młodzieży. Wymagania i kwalifikacje - wykształcenie wyższe (kierunki związane z przedsiębiorczością, pedagogiką, geografią, biologią, wychowaniem fizycznym i animacją k-o), - czynny nauczyciel (emerytowany) lub instruktor harcerstwa w stopniu co najmniej podharcmistrza - ewentualnie ukończone studia podyplomowe z zakresu kierowania placówką oświatową, uprawnienia kierownika placówki wypoczynku, - min. 3 letni staż pedagogiczno-opiekuńczy.

Instruktor sportowo – turystyczny – kolonie 2018r.

   Data dodania:
   2018-02-22 14:59:20
   Wynagrodzenie:
   do ustalenia/wg doświadczeniazł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-06-22-2018-08-31
Obowiązki: Opis stanowiska:Praca w sezonie letnim podczas wakacji na koloniach i obozach organizowanych przez Poltur. Realizacja programu pobytu w zakresie imprez sportowo-turystycznych. Wymagania i kwalifikacje: - wykształcenie wyższe lub licencjat, lub studenci po ukończonym min. II roku (kierunki związane z wychowaniem fizycznym, rekreacją, inne związane z organizacją aktywności ruchowej), - kursy instruktorskie z różnych dyscyplin sportu lub rekreacji.

Instruktor Kulturalno Oświatowy – kolonie 2018r.

   Data dodania:
   2018-02-22 14:54:21
   Wynagrodzenie:
   do ustalenia/wg doświadczeniazł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-06-22-2018-08-31
Obowiązki: Praca w sezonie letnim podczas wakacji na koloniach i obozach organizowanych przez Poltur. Realizacja programu pobytu w zakresie imprez kulturalno – oświatowych. Wymagania: - wykształcenie wyższe lub licencjat, lub studenci po ukończonym min. II roku (kierunki związane z animacją k-o, artystyczne, pedagogiczne i inne związane z organizacją zajęć twórczych i pokrewne), - ukończone dodatkowe kursy kierunkowe, - mile widziana u kandydatów umiejętność gry na instrumentach, zdolności teatralne, umiejętności plastyczne i inne zdolności artystyczne.

Instruktor tańca na Kolonii Letniej

   Data dodania:
   2018-02-22 14:51:01
   Wynagrodzenie:
   1.600,00 - 2.000,00 / miesięcznie (Brutto)zł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-07-01-2018-08-31
Obowiązki: Min. wykształcenie: Konieczne uprawnienia instruktora tańca, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Opis stanowiska pracy: Poltur Polska Sp. z o.o., znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska instruktora tańca na kolonii letniej. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy, w momencie rozpoczęcia wykonywania zlecenia ubezpieczenie OC.

Instruktor Fotografii na Kolonii Letniej

   Data dodania:
   2018-02-22 14:49:31
   Wynagrodzenie:
   1.600,00 - 2.000,00 / miesięcznie (Brutto)zł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-05-01-2018-08-31
Obowiązki: Opis stanowiska pracy Poltur Polska Sp. z o.o., znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska instruktora fotografii na kolonii letniej. Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy, w momencie rozpoczęcia wykonywania zlecenia ubezpieczenie OC.

Animatorka w ośrodku wczasowym na morzem (Rewal)

   Data dodania:
   2018-02-22 13:08:15
   Wynagrodzenie:
   do ustaleniazł
   Destynacja:
   Rewal
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-05-19-2018-09-23
Obowiązki: Ośrodek wczasowy SOLEO Holiday Club - domki na morzem w Rewalu, poszukuje energicznych i uśmiechniętych osób do pracy na stanowisku: Animatorka zabaw dla dzieci w wieku 3-12 lat. Oferta skierowana jest do osób pełnoletnich z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Chętnie zatrudnimy studentów oraz absolwentów kierunków pedagogicznych, pracowników żłóbków i przedszkoli Oczekiwana: -> dyspozycyjność w okresie: Majówka (27.04 - 06.05) oraz od 19 maja do 23 września (*nie jest wymagany cały okres) -> Znajomość różnorodnych zabaw i gier dla dzieci w różnym wieku (zabawy integracyjne, zabawy na świeżym powietrzu, talent show, konkurencje sportowe, zabawy plastyczne etc.). -> Poszukujemy osób dynamicznych, pomysłowych i energicznych, lubiących dzieci i łatwo nawiązującymi z nimi kontakt. Zadania: - prowadzenie całodziennych animacji dla dzieci w sali zabaw, na świeżym powietrzu i w wodnej strefie zabaw (w ciągu dnia długa przerwa obiadowa) - odpowiedzialność za sprzęt oraz porządek w sali zabaw - doglądanie placu zabaw i wodnej strefy zabaw Zapewniamy: - praca w nowoczesnym ośrodku nad morzem, w miłej atmosferze - Zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką i aneksem kuchennym na terenie ośrodka - wyżywienie - atrakcyjne wynagrodzenie - premie za wyniki w pracy - dla najlepszych możliwość wieloletniej współpracy Zainteresowane osoby dyspozycyjne w podanym terminie prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i informacją o dyspozycyjności nasz adres e-mail w tytule wiadomości wpisując ANIMATORKA. Zastrzegamy możliwość kontaktu, tylko z wybranymi osobami. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu SOLEO! :) Wyślij swoje CV i daj się poznać!

Recepcjonistka w ośrodku wczasowym nad morzem

   Data dodania:
   2018-02-22 13:04:02
   Wynagrodzenie:
   do ustaleniazł
   Destynacja:
   Rewal
   Wyjazd z:
   
   Termin:
   2018-04-22-2018-09-30
Obowiązki: W związku z rozwojem Ośrodka wczasowego SOLEO Holiday Club w Rewalu, poszukujemy pracownika recepcji - osoby pełnej pozytywnej energii, uśmiechniętej, odpowiedzialnej i sumiennej. Praca maj – wrzesień. Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane. Ogólny zakres obowiązków: • bieżąca obsługa gości zgodnie z przyjętymi standardami; • aktywna sprzedaż usług; • dokonywanie rezerwacji; • obsługa telefoniczna Gości; • szybkie i skuteczne rozwiązywanie kwestii zgłaszanych przez Gości; • dbałość o bezpieczeństwo i miły przebieg pobytu Gości. Zapewniamy: - praca w nowoczesnym ośrodku nad morzem, w miłej atmosferze - Zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką i aneksem kuchennym na terenie ośrodka - obiad (śniadania we własnym zakresie, w pokoju w pełni wyposażony aneks kuchenny) - atrakcyjne wynagrodzenie - premie za wyniki w pracy - dla najlepszych możliwość wieloletniej współpracy Mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie konieczna). Zainteresowane osoby dyspozycyjne w podanym terminie prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i informacją o dyspozycyjności na adres e-mail w tytule wiadomości wpisując RECEPCJONISTA. Zastrzegamy możliwość kontaktu, tylko z wybranymi osobami. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu SOLEO! :) Wyślij swoje CV i daj się poznać!

KADRA MERYTORYCZNA 2018

   Data dodania:
   2018-02-22 10:09:14
   Wynagrodzenie:
   do ustalenia/wg doświadczeniazł
   Destynacja:
   góry, morze
   Wyjazd z:
   do ustalenia
   Termin:
   2018-06-23-2018-08-31
Obowiązki: Prowadzimy nabór na kadrę merytoryczną 2018: - kierownik kolonii - psycholog - instruktor /animator - instruktor sportowo-turystyczny - pielęgniarka - ratownik WOPR W tytule prosimy wpisać co Państwa interesuje.
następne >>

<< pierwsza12345ostatnia >>

Najnowsze opinie

Tymoteusz Bieszkowski napisał(a) o
Małgorzata Kuzyk:
"5 na 10..."
Janusz Tracz napisał(a) o
Karolina Rzadkowolska:
"Mieszane uczucia. 3 na 10..."
Aneta napisał(a) o
Paweł Hapoński:
"W porządku. Dojrzały jak na swój młody wiek...."

Najnowsze na forum

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl