Szanowny wychowawco!
Nie pisz nam maila, że szukasz pracy, bo my to wiemy.
Po prostu wejdź w oferty pracy i wyślij CV!!!

Oferty pracy

Wypełnij formularz jeśli poszukujesz wychowawcy lub kierownika na kolonie

Dodaj ofertę pracy »

Przeglądaj oferty

Kierownik kolonii/obozu językowego

   Wynagrodzenie:
   1700zł
   Destynacja:
   Szklarska Poręba (góry)
   Wyjazd z:
   Wrocławia
   Termin:
   2014-07-19-2014-08-02
Obowiązki: Opieka nad powierzoną grupą kolonistów/obozowiczów, realizacja zajęć wynikających z programu kolonii, organizacja zajęć sportowych. Poszukujemy aktywnych, pomysłowych, odpowiedzialnych osób, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Wymagane posiadanie książeczki sanitarnej(lub jej wyrobienie) oraz wizyta w siedzibie szkoły we Wrocławiu. Uprawnienia kierownika kolonii, doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą na koloniach/obozach, aktywne prawo jazdy, gotowość wzięcia na wyjazd własnego samochodu.

WYCHOWAWCA KOLONIJNY

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Augustów
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2014-06-28-2014-07-11
Obowiązki: opieka nad powierzoną grupą dzieci/młodzieży na kameralnej kolonii z j.angielskim

Kierownicy, wychowawcy kolonijni

   Wynagrodzenie:
   od 800zł
   Destynacja:
   Polska
   Wyjazd z:
   Polska
   Termin:
   2014-06-29-2014-08-31
Obowiązki: Uprawnienia wychowawcy kolonijnego, kierownika, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzenie zajęć zgodnie z programem kolonii, gry i zabawy dla dzieci.

Wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Ustronie Morskie
   Wyjazd z:
   Starachowice
   Termin:
   2014-07-04-2014-07-16
Obowiązki: Opieka nad powierzoną grupą kolonistów,realizacja zajęć wynikających z programu kolonii,organizacja zajęć sportowych.Poszukujemy aktywnych,pomysłowych,odpowiedzialnych osób,mających dobry kontakt z dziećmi,potrafiących zorganizować zajęcia sportowe - najchętniej nauczyciela W-F lub absolwenta AWF. Wymagane posiadanie książeczki sanitarnej(lub jej wyrobienie) oraz wizyta w siedzibie biura w Starachowicach. Oferujemy dobre warunki pracy i wynagrodzenia. Aplikujących na to stanowisko prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz na adres: biuroferie@interia.pl

wychowawca kolonijny 2014

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Ustka, Łeba, Mikoszewo, Poddąbie, Darłówko, Puck, Jastrzębia Góra, Krościenko nad Dunajcem, Polanica Zdrój, Wisła, Muszyna Zdrój, Rabka Zdrój
   Wyjazd z:
   większe miasta Polski
   Termin:
   2014-06-28-2014-08-31
Obowiązki: Sprawowanie opieki nad grupą kolonistów. Poszukujemy sympatycznych, odpowiedzialnych, kreatywnych, uczciwych, młodych ludzi do pracy z dziećmi podczas wakacji 2014. Wymagania: ukończony kurs na wychowawcę wypoczynku, umiejętność pracy w zespole. Mile widziani studenci, absolwenci szkół wyższych oraz nauczyciele. Istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyki studenckiej. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z uprawnieniami na adres: ptkraj@ptkraj.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Polskie Morze
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2014-06-28-2014-08-28
Obowiązki: Biuro Podróży "Mercedes" poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku wychowawcy kolonijnego w okresie wakacji 2014. Szukamy osób kreatywnych, posiadający dobry kontakt z dziećmi oraz umiejących pracować w grupie. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Warunek: rozmowa kwalifikacyjna w Gliwicach.

wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Tresna nad Jeziorem Żywieckim
   Wyjazd z:
   Tresna
   Termin:
   2014-06-27-2014-08-31
Obowiązki: Centrum Wypoczynku ODYS zatrudni w okresie wakacji letnich 2014 osoby z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego. Szukamy osób odpowiedzialnych, sympatycznych, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, kreatywnych, uczciwych, umiejących pracować w zespole. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi, mile widziani absolwenci oraz studenci ostatnich lat AWF Aplikacje zawierającą CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień prosimy kierować na adres: sprzedaz@hotelodys.pl, w temacie proszę wpisać "wychowawca kolonijny 2014" Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kierownik jeżdzący na nartach

   Wynagrodzenie:
   do negocjacjizł
   Destynacja:
   Szczyrk
   Wyjazd z:
   Lubin
   Termin:
   2014-02-16-2014-02-28
Obowiązki: Pilnie poszukujemy KIEROWNIKA jeżdżącego na nartach na nasze zimowisko w Szczyrku w terminie 16.02-28.02.2014 Poszukujemy osoby z doświadczeniem. CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres: biuro@darhoss.pl
następne >>

<< pierwsza849850851852853854ostatnia >>

Najnowsze opinie

Jacek napisał(a) o
Jacek Herjan:
"Mazury= yacht klub Bielsko-Biała z bazą w kozini..."
Gabrysia sz napisał(a) o
Anna Urbaniak:
":)..."
dariusz mechla napisał(a) o
dariusz mechla:
"Posiadam uprawnienia instruktora strzelectwa I sam..."

Najnowsze na forum

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl