lll
kkk


Oferty pracy

Wypełnij formularz jeśli poszukujesz wychowawcy lub kierownika na kolonie

Dodaj ofertę pracy »

Przeglądaj oferty

Wychowawca

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Rzeczka
   Wyjazd z:
   Poznań
   Termin:
   2014-02-01-2014-02-08
Obowiązki: Obowiązki: Wychowawca grupy ok. 10 osobowej dzieci w wieku 6-8 lat podczas Zimowiska w Sudetach. Wymagania: Wychowawca Przedszkolny z doświadczeniem, wyjątkowa empatia, ciepła osobowość i pogoda ducha (smutasom dziękujemy), umiejętności animacyjne, aktualne badania lekarskie. Kandydat musi lubić pracę z dziećmi, potrafi rozwiązywać konflikty i sytuacje kryzysowe, potrafi zadbać o właściwy ubiór, higienę i odżywianie dzieci oraz potrafi dostrzec ich potrzeby. Wychowawca pracował będzie w zgranym zespole, liczyć może na pomoc i nabranie doświadczenia. Najlepsi przystąpią do naszego stałego zespołu podczas turnusów letnich oraz zimowych.

Wychowawca

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Rzeczka
   Wyjazd z:
   Katowice lub Gdańsk lub Łódź
   Termin:
   2014-01-18-2014-01-25
Obowiązki: Wychowawca grupy ok. 10 osobowej dzieci w wieku 6-8 lat podczas Zimowiska w Sudetach. Wymagania: Wychowawca Przedszkolny z doświadczeniem, wyjątkowa empatia, ciepła osobowość i pogoda ducha (smutasom dziękujemy), umiejętności animacyjne, aktualne badania lekarskie. Kandydat musi lubić pracę z dziećmi, potrafi rozwiązywać konflikty i sytuacje kryzysowe, potrafi zadbać o właściwy ubiór, higienę i odżywianie dzieci oraz potrafi dostrzec ich potrzeby. Wychowawca pracował będzie w zgranym zespole, liczyć może na pomoc i nabranie doświadczenia. Najlepsi przystąpią do naszego stałego zespołu podczas turnusów letnich oraz zimowych.

CHRIS - INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA

   Wynagrodzenie:
   w zależności od doświadczeniazł
   Destynacja:
   Radków, Piwniczna/Muszyna, Dolomity
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2014-02-16-2014-02-08
Obowiązki: Firma CHRIS Turystyka i Rekreacja poszukuje osób, które pragną dzielić się swoją pasją i podjąć współpracę na stanowisku INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA na obozach dla dzieci i młodzieży organizowanych w Piwnicznej Zdrój i Muszynie, Radkowie (Kotlina Kłodzka) i Dolomitach Obozy odbywają się w terminie ferii mazowieckich Obowiązki: - prowadzenie szkolenia narciarskiego zgodnie z metodyką nauczania SITN - PZN - w zależności od stanowiska prowadzenie jednego ze szkoleń narciarskich: szkolenie standardowe; prowadzenie kursu na Demonstratora i/lub kursu kwalifikacyjnego na Pomocnika Instruktora i/lub kursu na Pomocnika Instruktora, szkolenie z narciarstwa klasycznego; szkolenie z narciarstwa sportowego (jazda na tyczkach) - sprawowanie opieki wychowawczej nad grupą uczestników, w tym także dyżury wieczorne - organizowanie i uczestniczenie w zajęciach uzupełniających i wieczornych zgodnie z programem obozu Wymagania: - uprawnienia instruktora/trenera narciarstwa ( SITN-PZN lub MENiS) - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń narciarskich - uprawnienia wychowawcze oraz doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - poczucie odpowiedzialności i świadomość charakteru pracy z dziećmi i młodzieżą - umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, poczucie humoru oraz chęć do dobrej zabawy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy z dziećmi Oferujemy: - profesjonalne warunki pracy na Campach i obozach CHRIS - zatrudnienie na umowę zlecenia, skipass, dojazd z Warszawy tam i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, - wysokiej jakości strój instruktorski - pracę z małymi grupami podopiecznych - możliwość nawiązania dłuższej współpracy na Zielonych Szkołach oraz Campach CHRIS - dla najlepszych perspektywę awansu i rozwoju w kolejnych sezonach współpracy z CHRIS Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.chris.com.pl Referencje mile widziane. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.chris.com.pl Serdecznie zapraszamy!

Wychowawca

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Poronin
   Wyjazd z:
   Warszawa, Poznań, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Gdańsk, Kielce, Łodź
   Termin:
   2014-01-19-2014-03-01
Obowiązki: realizowanie programu rekreacyjnego, opieka całodobowa nad dziećmi lub młodzieżą, wymagana kreatywność
następne >>

<< pierwsza227522762277227822792280ostatnia >>

Szukam pracy

Magdalena Tarnówka szuka pracy.
"Witam Z wykształcenia jestem magistrem pedagogik..."
Aneta Magdziak-Czajka szuka pracy.
"????‍♀️ Hej, jestem czynnym nauczycielem ję..."
Iga Orzechowska szuka pracy.
"Stuedntka 5 roku pedagogiki przedszkolnej i wczesn..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl