lll
kkk


Oferty pracy

Wypełnij formularz jeśli poszukujesz wychowawcy lub kierownika na kolonie

Dodaj ofertę pracy »

Przeglądaj oferty

instruktor narciarstwa+wychowawca

   Wynagrodzenie:
   1000 bruttozł
   Destynacja:
   Zakopane, Kościelisko
   Wyjazd z:
   Katowice
   Termin:
   2014-01-18-2014-01-25
Obowiązki: Biuro podróży Rego-Bis z Katowic poszukuje instruktora narciarskiego z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego na zimowisko w Zakopanem (Kościelisko), w terminie 18-25.01.2014. Zimowisko dla dzieci w wieku 7-13 lat, wyjazd z Katowic w godzinach porannych. Wymagania: -uprawnienia instruktora narciarstwa oraz wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży (uprawnienia potwierdzone dyplomem) - doświadczenie na powyższym stanowisku min. 1 rok - osoba kreatywna, wesoła i odpowiedzialna - wiek min. 22 lata Prosimy, aby osoby nie spełniające powyższych wymagań, nie przesyłały aplikacji. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na robert@rego-bis.pl z dopiskiem INSTRUKTOR-ZAKOPANE

Kierownik kolonii

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Puck
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2014-07-06-2014-07-16
Obowiązki: Szkółka piłkarska szuka kierownika lub kierowniczki, która wyjedzie na obóz piłkarski z dziećmi w wieku 6-10 lat

Opiekun grupy na wycieczce 1-dniowej

   Wynagrodzenie:
   150zł
   Destynacja:
   Polska - Trójmiasto
   Wyjazd z:
   Lębork
   Termin:
   2013-12-17-2013-12-17
Obowiązki: Opieka nad młodzieżą licealną podczas wycieczki 1-dniowej do Trójmiasta.

Opiekun grupy na wycieczce 1-dniowej

   Wynagrodzenie:
   150zł
   Destynacja:
   Polska - Trójmiasto
   Wyjazd z:
   Lębork
   Termin:
   2013-12-13-2013-12-13
Obowiązki: Opieka nad młodzieżą licealną podczas wycieczki 1-dniowej do Trójmiasta.

Instruktor obozy fotograficzne

   Wynagrodzenie:
   w zależności od turnusuzł
   Destynacja:
   Rowy, Murzasichle
   Wyjazd z:
   największe miasta Polski
   Termin:
   2014-06-29-2014-08-22
Obowiązki: Szukamy młodych, dynamicznych i pełnych pasji osób do poprowadzenia obozów FOTOGRAFICZNYCH dla młodzieży (12-18 lat). Oferujemy pracę w sezonie zimowym i letnim 2014. Termin rekrutacji: 07.12.2013 Warszawa Wymagania: - certyfikat wychowawcy kolonijnego - student/ka kierunku fotografii lub absolwent/ka - wiek od 21 lat Prosimy o wysyłanie CV oraz port folio na adres: rekrutacja@voguetravel.pl z dopiskiem OBÓZ FOTOGRAFICZNY w tytule. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wychowawca

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Rzeczka
   Wyjazd z:
   Poznań
   Termin:
   2014-02-01-2014-02-08
Obowiązki: Obowiązki: Wychowawca grupy ok. 10 osobowej dzieci w wieku 6-8 lat podczas Zimowiska w Sudetach. Wymagania: Wychowawca Przedszkolny z doświadczeniem, wyjątkowa empatia, ciepła osobowość i pogoda ducha (smutasom dziękujemy), umiejętności animacyjne, aktualne badania lekarskie. Kandydat musi lubić pracę z dziećmi, potrafi rozwiązywać konflikty i sytuacje kryzysowe, potrafi zadbać o właściwy ubiór, higienę i odżywianie dzieci oraz potrafi dostrzec ich potrzeby. Wychowawca pracował będzie w zgranym zespole, liczyć może na pomoc i nabranie doświadczenia. Najlepsi przystąpią do naszego stałego zespołu podczas turnusów letnich oraz zimowych.

Wychowawca

   Wynagrodzenie:
   Do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Rzeczka
   Wyjazd z:
   Katowice lub Gdańsk lub Łódź
   Termin:
   2014-01-18-2014-01-25
Obowiązki: Wychowawca grupy ok. 10 osobowej dzieci w wieku 6-8 lat podczas Zimowiska w Sudetach. Wymagania: Wychowawca Przedszkolny z doświadczeniem, wyjątkowa empatia, ciepła osobowość i pogoda ducha (smutasom dziękujemy), umiejętności animacyjne, aktualne badania lekarskie. Kandydat musi lubić pracę z dziećmi, potrafi rozwiązywać konflikty i sytuacje kryzysowe, potrafi zadbać o właściwy ubiór, higienę i odżywianie dzieci oraz potrafi dostrzec ich potrzeby. Wychowawca pracował będzie w zgranym zespole, liczyć może na pomoc i nabranie doświadczenia. Najlepsi przystąpią do naszego stałego zespołu podczas turnusów letnich oraz zimowych.

CHRIS - INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA

   Wynagrodzenie:
   w zależności od doświadczeniazł
   Destynacja:
   Radków, Piwniczna/Muszyna, Dolomity
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2014-02-16-2014-02-08
Obowiązki: Firma CHRIS Turystyka i Rekreacja poszukuje osób, które pragną dzielić się swoją pasją i podjąć współpracę na stanowisku INSTRUKTOR NARCIARSTWA-WYCHOWAWCA na obozach dla dzieci i młodzieży organizowanych w Piwnicznej Zdrój i Muszynie, Radkowie (Kotlina Kłodzka) i Dolomitach Obozy odbywają się w terminie ferii mazowieckich Obowiązki: - prowadzenie szkolenia narciarskiego zgodnie z metodyką nauczania SITN - PZN - w zależności od stanowiska prowadzenie jednego ze szkoleń narciarskich: szkolenie standardowe; prowadzenie kursu na Demonstratora i/lub kursu kwalifikacyjnego na Pomocnika Instruktora i/lub kursu na Pomocnika Instruktora, szkolenie z narciarstwa klasycznego; szkolenie z narciarstwa sportowego (jazda na tyczkach) - sprawowanie opieki wychowawczej nad grupą uczestników, w tym także dyżury wieczorne - organizowanie i uczestniczenie w zajęciach uzupełniających i wieczornych zgodnie z programem obozu Wymagania: - uprawnienia instruktora/trenera narciarstwa ( SITN-PZN lub MENiS) - doświadczenie w prowadzeniu szkoleń narciarskich - uprawnienia wychowawcze oraz doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - poczucie odpowiedzialności i świadomość charakteru pracy z dziećmi i młodzieżą - umiejętność pracy w zespole, entuzjazm, poczucie humoru oraz chęć do dobrej zabawy - książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do pracy z dziećmi Oferujemy: - profesjonalne warunki pracy na Campach i obozach CHRIS - zatrudnienie na umowę zlecenia, skipass, dojazd z Warszawy tam i z powrotem, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, - wysokiej jakości strój instruktorski - pracę z małymi grupami podopiecznych - możliwość nawiązania dłuższej współpracy na Zielonych Szkołach oraz Campach CHRIS - dla najlepszych perspektywę awansu i rozwoju w kolejnych sezonach współpracy z CHRIS Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez formularz aplikacyjny znajdujący się na stronie www.chris.com.pl Referencje mile widziane. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.chris.com.pl Serdecznie zapraszamy!
następne >>

<< pierwsza223822392240224122422243ostatnia >>

Szukam pracy

Grażyna Adamowicz szuka pracy.
"Wielokrotny wychowawca na koloniach i zimowiskac..."
Konrad Wnuk szuka pracy.
"Z zawodu i zamiłowania masażysta, z zainteresowa..."
Karolina Głowska / Barbara Orzech szuka pracy.
"Magister pedagogiki z licencjatem z filologii germ..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl