lll
kkk


Oferty pracy

Wypełnij formularz jeśli poszukujesz wychowawcy lub kierownika na kolonie

Dodaj ofertę pracy »

Przeglądaj oferty

Ratownik

   Wynagrodzenie:
   .zł
   Destynacja:
   Tresna
   Wyjazd z:
   zzz
   Termin:
   2014-06-27-2014-08-31
Obowiązki: Praca Wakacyjna. Ratownik. Centrum Wypoczynku ODYS zatrudni w okresie wakacji letnich 2014 osoby z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego. Szukamy osób odpowiedzialnych, sympatycznych, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, umiejących pracować w zespole. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi. Mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat AWF. Aplikacje zawierającą CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień prosimy kierować na adres mailowy odys@hotelodys.pl , w temacie proszę wpisać "ratownik 2014". Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kierownik kolonii

   Wynagrodzenie:
   .zł
   Destynacja:
   Tresna
   Wyjazd z:
   zzzz
   Termin:
   2014-06-29-2014-08-31
Obowiązki: Praca Wakacyjna. Kierownik kolonii. Centrum Wypoczynku ODYS zatrudni w okresie wakacji letnich 2014 osoby z uprawnieniami kierownika kolonii. Szukamy osób odpowiedzialnych, sympatycznych, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, umiejących pracować w zespole. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi. Mile widziani absolwenci AWF. Aplikacje zawierającą CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień prosimy kierować na adres mailowy odys@hotelodys.pl , w temacie proszę wpisać "kierownik kolonii 2014". Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Czaplinek, Łeba, Władysławowo, Murzasichle
   Wyjazd z:
   warszawa i inne
   Termin:
   2014-06-29-2014-08-31
Obowiązki: Organizator kolonii i obozów poszukuje na wakacje kreatywnych, samodzielnych, profesjonalnych osób do pracy w różnych terminach od kwietnia do sierpnia 2014 na stanowisko: wychowawca kolonijny Szczególnie poszukiwani wychowawcy znający się na tematyce: - Harry Potter - serial Violetta - wizaż i uroda - plastycy, znający się na rękodziele ("hand mand") Oferujemy dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze w świetnym zespole młodych, zaangażowanych osób. Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV z aktualnym zdjęciem na adres praca@kogis.pl

Wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   123456789zł
   Destynacja:
   Tresna
   Wyjazd z:
   własny
   Termin:
   2014-06-29-2014-08-21
Obowiązki: Praca Wakacyjna. Wychowawca kolonijny. Centrum Wypoczynku ODYS zatrudni w okresie wakacji letnich 2014 osoby z uprawnieniami wychowawcy kolonijnego. Szukamy osób odpowiedzialnych, sympatycznych, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, umiejących pracować w zespole. Wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi. Mile widziani absolwenci oraz studenci ostatnich lat AWF. Aplikacje zawierającą CV ze zdjęciem oraz skan uprawnień prosimy kierować na adres mailowy odys@hotelodys.pl , w temacie proszę wpisać "wychowawca kolonijny 2014". Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

animator, wychowawca, instruktor

   Wynagrodzenie:
   zdecydowanie powyżej minimalnego, w zależności od funkcji i zadańzł
   Destynacja:
   Mazury, Suwalszczyzna
   Wyjazd z:
   Warszawa, Białystok
   Termin:
   2014-05-01-2014-06-26
Obowiązki: realizacja aktywnych programów pobytu w ramach zielonych szkół, biwaków szkolnych, imprez integracyjnych, festynów

Animator, wychowawca kolonijny

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Cały kraj
   Wyjazd z:
   Warszawa
   Termin:
   2014-05-01-2014-06-30
Obowiązki: Poszukujemy animatorów, wychowawców, instruktorów na wyjazdy szkolne w miesiącu maju i czerwcu. Wyjazdy w systemie od poniedziałku do piątku na terenie całego kraju. Wyjazdy z Warszawy i najbliższej okolicy. Konieczne jest doświadczenie w pracy z dziećmi.

Kierownik kolonii/obozu językowego

   Wynagrodzenie:
   1700zł
   Destynacja:
   Szklarska Poręba (góry)
   Wyjazd z:
   Wrocławia
   Termin:
   2014-07-19-2014-08-02
Obowiązki: Opieka nad powierzoną grupą kolonistów/obozowiczów, realizacja zajęć wynikających z programu kolonii, organizacja zajęć sportowych. Poszukujemy aktywnych, pomysłowych, odpowiedzialnych osób, mających dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą. Wymagane posiadanie książeczki sanitarnej(lub jej wyrobienie) oraz wizyta w siedzibie szkoły we Wrocławiu. Uprawnienia kierownika kolonii, doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą na koloniach/obozach, aktywne prawo jazdy, gotowość wzięcia na wyjazd własnego samochodu.

WYCHOWAWCA KOLONIJNY

   Wynagrodzenie:
   do uzgodnieniazł
   Destynacja:
   Augustów
   Wyjazd z:
   Warszawy
   Termin:
   2014-06-28-2014-07-11
Obowiązki: opieka nad powierzoną grupą dzieci/młodzieży na kameralnej kolonii z j.angielskim
następne >>

<< pierwsza2239224022412242224322442245ostatnia >>

Szukam pracy

Anna Janik szuka pracy.
"Obecnie od paru lat jestem nauczycielem wspomagaj..."
Aleksandra Urbańska szuka pracy.
"Jestem studentką 5 roku kierunku lekarskiego, akt..."
Wiktoria Duszyńska szuka pracy.
"Wieloletnia wolontariuszka w przedszkolach i szko..."

Nasi partnerzy:

Strona główna | Współpraca

Copyright © doneta.pl